Reklama

​Dacia Duster. Nie lekceważ tego samochodu!

Dacia Duster przebojem wdarła się na listę bestsellerów europejskiego motorynku. Pomyślana jako względnie tani, wytrzymały pojazd o niewyszukanej stylistyce, prostej konstrukcji, z napędem 4x4 dostosowanym do kiepskich dróg, cieszy się zaskakująco dużą popularnością również w bogatszej części naszego kontynentu.

Podczas wrześniowego salonu samochodowego we Frankfurcie zaprezentowano nową wersję rumuńsko-francuskiego przeboju. Z nieco zmienioną stylistyką nadwozia, przeprojektowanym, bardziej komfortowym wnętrzem, lepszym wyposażeniem.

Reklama

Odświeżonej flagowej Dacii przyglądamy się bliżej na drogach i bezdrożach Grecji. Już wkrótce podzielimy się wrażeniami z tej eskapady. Na razie niech wystarczy jeden, podstawowy, wynikający z niej wniosek: jeżeli jest jeszcze ktoś, kto lekceważy samochód, który sprzedał się dotychczas w liczbie ponad miliona egzemplarzy - popełnia duży błąd...

Kompletny cennik nowego Dustera nie został jeszcze opublikowany. Wiadomo jednak, że będzie zaczynać się, tak jak dotychczas, od kwoty 39 900 zł.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje