To już koniec sieci stacji 1-2-3

Stacje Statoil 1-2-3 w Warszawie, Łodzi i Krakowie funkcjonują już pod szyldem Circle K Express, a proces zmiany nazwy wkrótce obejmie również Wielkopolskę i kolejne regiony kraju. Circle K Express to stacje z segmentu ekonomicznego zlokalizowane głównie w ośrodkach miejskich i w okolicy centrów handlowych. Podobnie jak stacje własne oraz franczyzowe, stacje Statoil 1-2-3 również przechodzą ogólnopolski proces zmiany marki.

Stacje 1-2-3 znikają z polskich dróg
Stacje 1-2-3 znikają z polskich drógAdrian ŚlazokReporter

-  W naszym portfolio znajduje się obecnie 87 stacji Circle K Express i Statoil 1-2-3, z czego jedna piąta funkcjonuje już pod nową, zmienioną nazwą - mówi Jarosław Kustra, dyrektor działu operacyjnego Circle K Polska. - Wszystkie nasze stacje z segmentu express mają w swojej ofercie pełną gamę wysokiej jakości paliw, większość z nich wyposażona jest także w terminale płatnicze OPT, które pozwalają klientom na dokonywanie płatności przez całą dobę. Między innymi dlatego cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów - dodaje.

Na stacjach Circle K Express, a wcześniej Statoil 1-2-3, można skorzystać z pomocy operatora stacji, a część z nich jest także wyposażona w kiosk z podstawowymi artykułami. Część obiektów funkcjonuje w pełnym systemie automatycznym (Circle K Automat) i jest otwarta przez całą dobę.

Rebranding sieci stacji Statoil na Circle K trwa od maja br. i zakończy się w marcu 2018 r. Obecnie pod nową nazwą funkcjonuje już ponad 100 stacji w całym kraju. W Europie marka Circle K widnieje na stacjach paliw w Norwegii, Szwecji i w Danii. Prace związane ze zmianą szyldu prowadzone są także w sieci stacji paliw na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zmiana logotypu nie będzie miała wpływu na ofertę produktową sieci i obowiązujące umowy z klientami.

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas