Polskie drogi

Szedł nocą środkiem drogi krajowej. Nie miał szans na przeżycie

W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do tragicznego wypadku. Środkiem jezdni szedł pieszy, który został potrącony przez samochód.

W nocy tuż po godzinie 2, dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju. 

Jak wstępnie ustalili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen jadąc w kierunku Pszczyny, potrącił idącego środkiem jezdni mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy, zmarł na miejscu. 

Szedł środkiem nieoświetlonej drogi krajowej

- Zdarzenie miało miejsce na odcinku nieoświetlonym, poza obszarem zabudowanym. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze potwierdzona. Czynności cały czas są prowadzone - poinformowała PAP sierż. sztab. Jadwiga Śmietana, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Reklama

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku. Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku.

Na miejscu wypadku pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, a także technik. Droga krajowa nr 1 była zablokowana do godziny 6:30 w niedzielę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tragiczny wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy