Polskie drogi

Potrącił dziecko i odjechał. Nie wiadomo dlaczego

Ustalono kierowcę, który w środę w Poznaniu potrącił dziecko i odjechał z miejsca wypadku - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Jak dodał, samochód został poddany szczegółowym oględzinom.

Do potrącenia chłopca doszło w środę ok. godz. 9.30 na ulicy Piątkowskiej w Poznaniu. Policja apelowała do osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu.

W sobotę wieczorem rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował na Twitterze, że kierowca auta został już ustalony.

"Auto odnalezione i poddane szczegółowym oględzinom. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KMP w Poznaniu" - poinformował rzecznik wielkopolskiej policji.

Reklama

Nagranie z momentu wypadku, zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Na nagraniu widać, jak dziecko wbiega na jezdnię i po chwili zostaje potrącone. Dziecko upada bezwładnie na pobocze, po chwili wstaje i odbiega.  Na nagraniu widać także, jak kierowca zatrzymuje się nieopodal miejsca wypadku, po czym odjeżdża nie udzielając pomocy dziecku.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy