Polskie drogi

Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku na autostradzie

Policjanci z Lublińca (Śląskie) poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem na autostradzie A1 w rejonie węzła Woźniki. Motocyklista na prostym odcinku drogi wjechał w tył ciężarówki, zginął na miejscu.

Świadkowie wypadku lub osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr telefonu 478583255, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji - podał w sobotę zespół prasowy śląskiej policji.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem na odcinku autostrady w rejonie Woźnik. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Częstochowy 51-letni motocyklista uderzył w tył naczepy ciężarówki poruszającej się w tym samym kierunku. Pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować jego życia.

Przez pewien czas trasa w tym miejscu była zablokowana, ruch odbywał się objazdami. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci, w tym technik kryminalistyki.

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy