Polskie drogi

Fotoprzestroga. Pożar i śmierć kierowcy

​Poniedziałkowy poranek okazał się tragiczny dla kierującego hyundaiem, który poniósł śmierć uczestnicząc w wypadku z udziałem czterech pojazdów. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 31 między Górzycą a Kostrzynem nad Odrą (powiat słubicki). W wyniku zderzenia trzy samochody zaczęły płonąć.

115 kilometr drogi K-31, między Górzycą a Kostrzynem nad Odrą - to tam w poniedziałek (26 kwietnia) po godzinie 7 doszło do wypadku drogowego, którego skutki okazały się tragiczne. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący osobowym volkswagenem zatrzymał swój pojazd. Za nim jechała przewożąca drewniane palety ciężarówka, której kierowca widząc manewr poprzedzającego go pojazdu, także zaczął hamować. Pojazd zdołał się zatrzymać, co niestety nie udało się dwóm kolejnym samochodom. W naczepę ciężarówki uderzył osobowy hyundai, w który następnie uderzył samochód dostawczy. 

Reklama

W wyniku zderzenia ciężarówka, hyundai i pojazd dostawczy zaczęły płonąć. Niestety doznane przez kierującego hyundaiem obrażenia spowodowały, że poniósł on śmierć na miejscu. Służby ratunkowe zapewniły pomoc pozostałym uczestnikom wypadku, którym nic poważnego się nie stało. Ciągnik siodłowy udało się odczepić od płonącej naczepy.

Strażacy ugasili pojazdy, a policjanci zajęli się wyjaśnianiem okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

***

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy