Polskie drogi

Ciężarówki zmiażdżyły samochód. Zginęły dwie osoby, dziecko ciężko ranne

Zablokowana jest droga krajowa numer 53 w Myszyńcu Starym w okolicy Ostrołęki na Mazowszu. Zderzyły się tam dwie ciężarówki i samochód osobowy. Według wstępnych informacji, zginęły dwie osoby, a dwie kolejne - w tym 9-letnie dziecko - zostały ranne.

Po godzinie 11 na drodze krajowej nr 53 w kierunku Szczytna, w miejscowości Myszyniec Stary na Mazowszu doszło do tragicznego wypadku. W naczepę tira, który zahamował, uderzył samochód osobowy. W ten pojazd z kolei wjechała jadąca za nim ciężarówka. Auto zostało doszczętnie zniszczone. Policjanci, z którymi rozmawiał nasz reporter, mówili, że pojazd jest całkowicie zmiażdżony. 

Według najnowszych informacji, w wypadku zginęły dwie kobiety: jest w średnim wieku, druga około 80-letnia; dwie kolejne osoby zostały ranne. Jedną z poszkodowanych osób jest 9-letnie dziecko. Jest w bardzo ciężkim stanie. Na początku to ratownicy z karetki, która przyjechała na miejsce, walczyli o jego życie. Potem śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał dziecko do szpitala. 

Reklama

Do szpitala zabrano też kierowcę jednej z ciężarówek. Ma obrażenia klatki piersiowej.

Wiadomo, że ofiary podróżowały citroenem, który został wbity pod naczepę tira przez ciężarówkę do przewozu drewna. 

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy