Reklama

Debiut Subaru Poland Rally Team

Na trasie tegorocznego 32 Rajdu Elmot debiutuje Subaru Poland Rally Team. - Zespół liczy trzy samochody - powiedział przed startem Leszek Kuzaj.

- Niestety, w tym rajdzie wystartują tylko dwa auta tej marki - Macieja Oleksowicza i mój. Trzeci nie zdążył przyjść na czas i Marcin Bełtowski wyjątkowo pojedzie Lancerem używanym dotychczas przez Maćka. Jego Subaru będzie gotowe na Rajd Polski. Moja Impreza dążyła nadjechać w ostatnim momencie prosto na Przełęcz Walimską i po nerwowym oczekiwaniu mogłem przejechać nią kilka razy odcinek testowy. Podczas ostatniego, chyba nieco za szybkiego przejazdu "ochrzciłem" ją, ocierając się tylnym błotnikiem o drzewo, na tym samym zakręcie, na którym wcześniej dachował Bębenek. Na szczęście również bez poważniejszych konsekwencji. Tak więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w dzisiejszym starcie.

Reklama

- Jak wspomniał Leszek, moje Subaru nie zostało przygotowane na ten rajd i jadę samochodem, którego dotychczas używał Maciek Oleksowicz - powiedział podczas odcinka testowego Marcin Bełtowski. - Tak więc moim założeniem na ten rajd jest nauka i dojechanie do mety. Trasa tegorocznego rajdu jest bardzo wymagająca, jeżeli jeszcze dojdą do niego zapowiadane warunki atmosferyczne, to wyniki mogą okazać się zaskakujące.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rajd | debiut | team

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy