Reklama

Tymi drogami nie pojedziesz

Po intensywnych deszczach wciąż nieprzejezdnych jest część dróg w województwach: świętokrzyskim, mazowieckim i śląskim. Trasy te są podtopione.

W województwie świętokrzyskim podtopiona jest miejscami droga krajowa nr 42: w Wąchocku i Starachowicach. W Starachowicach na skrzyżowaniu ulicy Starachowickiej z ulicą Górną zalane jest 300 m drogi. Na jezdni jest ok. 50 cm wody. Objazd dla samochodów osobowych wyznaczono trasę drogą powiatową przez Rataje, pojazdy ciężarowe jeżdżą drogą wojewódzką 751 i 752 przez Suchedniów i Bodzentyn.

Reklama

Na Mazowszu utrudnienia na obwodnicy Garwolina, od węzła Stacyjna do węzła Sulbiny zwężenie jezdni, ograniczenie prędkości do 70 km/h. Powodem jest rozmyta skarpa nasypu. Na drodze krajowej nr 48 w kilku miejscach miejscowości Miejska Dąbrowa koło Kozienic woda przelewa się przez jezdnię. Na drodze krajowej nr 63 Godlewo Wielkie - Sokołów Podlaski w miejscowości Ceranów na drodze jest 10 cm wody.

W województwie śląskim wyłączono ruch na moście w Kobiernicach na drodze krajowej nr 52. Most jest podmywany. Samochody osobowe kierowane są na objazd przez zaporę w Porąbce. Na drodze krajowej nr 52 w Bielsku-Białej w związku z zagrożeniem awarii budowanego nasypu ziemnego zamknięto odcinek ul. Niepodległości pomiędzy ul. Daszyńskiego i ul. Czerwoną w Bielsku - Białej. Wyznaczono objazd ulicami Daszyńskiego, Komorowicką i Czerwoną.˙

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tych | objazd | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje