Reklama

Szokujący wypadek w Bytowie. Kierowca uciekł

Jednym z najcięższych drogowych przewinień nie jest wcale spowodowanie wypadku - takowy przytrafić się może przecież każdemu.

Poważne konsekwencje czekają jednak tych, którzy oddalą się z miejsca zdarzenia. Przypominamy, że na każdym z nas ciąży ustawowy obowiązek udzielenia pomocy poszkodowanym - oddalając się z miejsca wypadku narażamy ludzkie życie.

Wczoraj rano, około godziny ósmej, na ulicy Wojska Polskiego w Bytowie kierowca Hondy Civic potrącił 65-letniego rowerzystę. Sprawca wypadku nie udzielił poszkodowanemu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia - moment potrącenia zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego.

Nieprzytomny rowerzysta w ciężkim stanie odwieziony został do szpitala. Dzięki pomocy mieszkańców udało się odnaleźć i zabezpieczyć uszkodzone auto. Policjanci przez cały wczorajszy dzień poszukiwali kierowcy, ostatecznie zgłosił się on na komendę około godziny 3 w nocy.

Reklama

Sprawca opowiadać będzie za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy