Reklama

Studenci kontra piraci drogowi

Nie zapiąłeś pasów, rozmawiasz przez komórkę? Bądź pewien że "czujne oko" policji dostrzeże to wykroczenie nawet gdy nie ma w okolicy policyjnego patrolu. W Szczecinie studenci Politechniki odbywający wakacyjną praktykę pomagają policjantom przy monitoringu.

W centrum miasta działa 8 kamer, które rejestrują każde wykroczenie kierowców. Wyłapywaniem niegrzecznych kierowców zajmują się właśnie studenci.

W ciągu ostatnich dwóch dni nagranych zostało 250 wykroczeń. Bądźcie ostrożni - policyjny brat czuwa i zapewnia, że kierowcy którzy nagminnie dopuszczają się wykroczeń będą wzywani na komendę i karani mandatami.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy