Reklama

Starcie sportowych wersji golfa i giulietty w nowym "Auto Moto"

Lipcowe "Auto Moto" już w sprzedaży. A w nim m.in.: nowe Audi A3, starcie sportowych wersji Golfa i Giulietty, a także test "polskiej" Lancii Ypsilon. W numerze również: podróże po Polsce - realne czasy przejazdu między największymi miastami, a w poradniku kupującego auto używane - tym razem minivany: przegląd z podziałem na klasy i szczegółowe opisy polecanych modeli.

Będzie z czego wybierać!

Nowe Audi A3 ma się pojawić już w przyszłym roku. Jego atutami w walce o wybrednych klientów będą na pewno stonowany, elegancki design oraz najszerszy w historii tego modelu wachlarz wersji nadwoziowych.

Dynamiczny i... oszczędny

Nadjeżdża nowy Mercedes ML. Ma dostarczać jeszcze więcej przyjemności z jazdy przy... niższych kosztach eksploatacji. W gamie silnikowej znalazł się m.in. malutki - jak na to spore przecież auto - 4-cylindrowy diesel.

Pozory mylą

Na pierwszy rzut oka właściwie nie różni się od poprzednika - nawet wszystkie kluczowe wymiary ma takie same. Ale tak naprawdę, zmodernizowany VW Tiguan to zupełnie nowe auto. Gdzie ukryły się te zmiany?

Reklama

Nasza Lancia...

Do aktualnej generacji Fiata Pandy na linii produkcyjnej w fabryce w Bielsku-Białej dołączyła najnowsza Lancia Ypsilon. Ten stylowy maluch mile zaskakuje m.in. całkiem przestronnym i praktycznym wnętrzem. Więcej - w teście włosko-polskiej nowości z silnikiem 1.3 M-Jet pod maską.

Dwa temperamenty

Dla wielu solidny Golf i piękna Giulietta to konstrukcje z dwóch zupełnie różnych bajek. Ale gdy naprzeciw siebie stają sportowe wersje obu tych aut - GTI oraz Quadrifoglio Verde - pojawia się mocny punkt zaczepienia, który pozwala spojrzeć na oba te kompakty ze wspólnej perspektywy. Czy różnią się aż tak bardzo, jak się wszystkim wydaje...?

Niezwykła podróż

Wycieczka ekscytującym samochodem po jego ojczystym, a dla nas dość egzotycznym, kraju. Hyundai Veloster dopiero przygotowuje się do szturmu na europejskie rynki. Jednak już po pierwszych kilometrach przejechanych po koreańskich drogach przedprodukcyjną, jeszcze niezeuropeizowaną wersją tego auta można śmiało założyć, że ma spore szanse na sukces.

Niespieszny wyścig z czasem

W Polsce na czas przejazdu z punktu A do B składa się zdecydowanie więcej czynników niż tylko długość trasy czy możliwości samochodu (te akurat mają tu właściwie najmniejsze znaczenie...). W artykule - praktyczny sprawdzian, jak długo w rzeczywistości trwa podróż z jednego końca naszego kraju na drugi oraz obszerne zestawienie realnych czasów przejazdów między polskimi miastami.

Z nawigacją unikniesz korków

W Polsce dostępne są już systemy, które na bieżąco monitorują sytuację na drogach i dzięki temu pomagają uniknąć korków i innych utrudnień. W jakich urządzeniach można je znaleźć i jak z nich korzystać?

Inny punkt widzenia

Przegląd światowej prasy motoryzacyjnej. W tym numerze poszerzamy horyzonty o opinie dziennikarzy z Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Rosji i Wielkiej Brytanii. Nasi zagraniczni koledzy wydają czasem dość zaskakujące werdykty...

Praktyczne, przestronne, rodzinne

Małe, te nieco większe i całkiem duże - a wszystkie z mocno rodzinnym zacięciem. Nowy minivan kosztuje sporo. Ale od czego mamy bogaty rynek samochodów używanych? W poradniku najciekawsze modele - od najmniejszych po największe.

Te i wiele innych ciekawych artykułów w najnowszym "Auto Moto". Już w sprzedaży!

Auto Moto
Dowiedz się więcej na temat: Grazia | Lancia Ypsilon | czas przejazdu | Audi A3 | sportowe | Auto Moto | Auto-Moto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy