Robert Kubica skończył 28 lat. Czego mu życzysz?

Robert Kubica 7 grudnia skończył 28 lat. Czego można mu życzyć z okazji urodzin? Przede wszystkim, polskim zwyczajem, zdrowia. Akurat w jego przypadku to życzenie nie jest okrągłym frazesem, lecz ma konkretny, niezwykle ważny wymiar.

Oby to zdrowie pozwoliło Robertowi na spełnienie kolejnego życzenia - powrotu na tory Formuły 1, by znów, jak wcześniej, przykuwał swoją postawą uwagę milionów rodaków i mile łechtał naszą narodową dumę, lecząc z zadawnionych kompleksów.

Reklama

Życzymy mu również zwykłej ludzkiej życzliwości. Bezinteresownej sympatii, która całkowicie wypleni bezinteresowną zawiść. Komentarzy, których autorzy nie będą czerpać chorej satysfakcji z wylewania wiader pomyj. Na człowieka, którego osobiście nie znają, nie mogą się nawet równać z jego osiągnięciami i który tak naprawdę niczego od nich w życiu nie otrzymał.

Pieniędzy Robertowi Kubicy nie życzymy, bo tych mu zapewne nie brakuje. Zresztą i tak najważniejsze jest ostatnie życzenie - szczęścia. Przecież pasażerowie "Titanica" byli i zdrowi, i bogaci. Zabrakło im tylko szczęścia.

A zatem, drogi Jubilacie: pewnych samochodów, poprawnych informacji od pilotów, omijania przydrożnych drzew i zdradliwych barier. 100 lat!

A czy Wy chcielibyście złożyć od siebie jakieś życzenia Robertowi Kubicy? Zapraszamy!

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama