Reklama

Rezygnują ze sprzedaży samochodów Ferrari

Jak już informowaliśmy Ferrari postanowiło zakończyć współpracę z dotychczasowym dealerem w Warszawie, należącą do Sobiesław Zasada S.A firmą Granturismo Italia.

O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy rzecznika prasowego grupy Sobiesław Zasada S.A. Oto odpowiedź jaką dzisiaj otrzymaliśmy.

Reklama

"Spółka Granturismo Italia po 4 latach rezygnuje ze sprzedaży samochodów Ferrari, która nie przynosi zadowalających rezultatów obydwu stronom. Normy sprzedaży narzucone przez fabrykę nie znajdują odzwierciedlenia w polskich realiach. Do tego dochodzą nieporozumienia z centralną włoskiej marki, która obecnie zdaje się być bardziej skoncentrowana na rynkach azjatyckich, niż europejskich.

Jednak w trosce o dotychczasowych klientów, spółka Granturismo Italia nadal z dumą prowadzić będzie autoryzowany serwis samochodów Ferrari w Warszawie, który z sukcesem działa już od pięciu lat"

Janek Żdżarski, Rzecznik Prasowy, Menedżer ds. PR. Sobiesław Zasada S.A.(oddział w Warszawie).

Polub MOTO INTERIA na Facebooku. Tam znajdziesz więcej zdjęć, ciekawostki i... konkursy. Do wygrania wkrótce samochód na weekend!. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje