Reklama

Policja rozbiła grupę złodziei volkswagenów

Policjanci z Elbląga zatrzymali czterech mężczyzn, którzy kradli i przerabiali volkswageny. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad dwadzieścia aut tej marki.

Rzecznik prasowy elbląskiej policji Jakub Sawicki poinformował, że zatrzymani mężczyźni kradli samochody w Elblągu, a jeden z nich przerabiał i sprzedawał kradzione auta oraz części do nich w Malborku.

"Jeden z zatrzymanych miał autokomis i to w nim policjanci zabezpieczyli 23 samochody marki volkswagen. Mężczyzna ten został aresztowany na trzy miesiące, przedstawiono mu zarzut kradzieży pojazdów oraz paserstwa, za co grozi do 10 lat więzienia" - dodał Sawicki.

Nad rozbiciem gangu policjanci z Elbląga pracowali od roku.

Reklama

PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy