Reklama

Mini Geneva Concept

Przedstawiciele BMW ogłosili na początku tego roku, że zostanie uruchomiona produkcja nowego modelu Mini opartego na prototypie Traveller. Pierwsze samochody zjadą z linii produkcyjnych w ciągu trzech lat.

Decyzja taka została podjęta po ciepłym przyjęciu prototypów Concept Frankfurt i Concept Tokyo na salonach we Frankfurcie i Japonii.

Zgodnie z tą nomenklaturą na NAIAS w Detroit w styczniu br. pokazano Mini Concept Detroit, którego myślą przewodnią było... stworzenie samochodu do wyjazdów na narty. A jaki pojazd firma ta pokaże w Genewie (to już za tydzień)? Oczywiście auto o nazwie Mini Geneva Concept, które tym razem będzie autem dwuosobowym służącym do?

A zresztą sami się przekonajcie! Wystarczy kliknąć TUTAJ a zobaczycie galerię najnowszego mini.

Reklama

Copyright © (UWAGA! Autorów stron motoryzacyjnych nie tylko w internecie prosimy o nie wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie - bez naszej zgody - tekstów z serwisu Motoryzacja. )

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy