Reklama

Jak ogień i woda

„Solberg i Loeb są jak ogień i woda. Mają całkowicie odmienne charaktery i różne sposoby na wygrywanie rajdów. Jedno ich łączy – to profesjonaliści czystej wody, najlepsi z najlepszych.

Dziś niepodzielnie rządzą rajdowym światem.” – tak zaczyna się 39 wydanie Magazynu Rajdowego WRC, które od piątku dostępne jest w kioskach. Z racji zakończenia sezonu w mistrzostwach świata, właśnie temu cyklowi poświęcono w WRC wiele uwagi. Oprócz artykułu o tegorocznym mistrzu i wicemistrzu, redakcja przypomina 16 rozegranych eliminacji, a także wystawia laurki 17 kierowcom, którzy w tym roku mieli okazję zasiąść za kierownicami fabrycznych rajdówek.

Ale i miłośnicy krajowych rajdów znajdą coś dla siebie. Ich z pewnością zaciekawią wywiady z dwoma Piotrami: Adamusem i Maciejewskim. Ten pierwszy zdradził redakcji kiedy ma zamiar ożenić się ze swoją pilotką Magdą Zacharko, drugi wyjaśnił jakie koszty ponosi startując w eliminacjach mistrzostw Polski. Z kolei Leszek Kuzaj opowiedział o swoim Subaru Impreza. Auto zbudowane w brytyjskim Prodrive ma 270 KM, co może nie jest wartością oszałamiającą, ale jego atutem jest doskonałe zawieszenie.

Reklama

WRC po raz kolejny porusza też tematy nie zawsze dla wszystkich wygodne. Tym razem rzecz dotyczy relacji pomiędzy zawodnikami a organizatorami rajdów. Jak się okazuje, nie są one najlepsze. Wzajemne pretensje do siebie mają i jedni i drudzy…

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wrc | woda | płomień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy