Reklama

Cee'd z 7-letnią gwarancją

Kia cee'd (wymawiane jako [si:d]), który w polskich salonach sprzedaży pojawi się w połowie grudnia, zdobył pierwszą prestiżową nagrodę.

Dzięki oferowanej na ten model aż 7-letniej gwarancji cee'd uhonorowany został przez brytyjski magazyn "Autocar" nagrodą "Idea of the Year" (pomysł, innowacja roku).

Zaprezentowany na paryskim salonie samochodowym cee'd jest objęty najlepszą gwarancją, jaką oferowano dotąd w Europie. Na wszystkie modele kia cee'd udzielana jest gwarancja producenta na okres 7 lat lub przebieg 150.000 km, złożona z podstawowej pięcioletniej gwarancji na cały samochód oraz dodatkowej dwuletniej - na zespół napędowy.

Gwarancja ta nie wymaga żadnych dopłat do ceny pojazdu i co ważne mogą z niej korzystać wszyscy kolejni właściciele cee'd - o ile pojazd poddawany będzie regularnym przeglądom zgodnie z planem obsługi okresowej.

Sprzedaż należącego do segmentu C cee'da rozpocznie się w Polsce w tym roku. My jeszcze w listopadzie będziemy mieli okazje sprawdzić dla Was jak się jeździ tym samochodem.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kia | Kia cee'd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy