Junak notuje świetną sprzedaż

​Przez 10 miesięcy tego roku wyjechała na polskie drogi rekordowa ilość motocykli i motorowerów marki Junak. Ostatni raport PZPM wskazuje, że największym zainteresowaniem cieszyły się motocykle o pojemności do 125 ccm.

Powoli zbliża się koniec roku co pozwala na wstępne podsumowanie tego sezonu, który ujawnił, że największe wzrosty w segmencie jednośladów na prawo jazdy B zanotowała nasza marka - mówi Karol Kopytek, Kierownik ds. Kluczowych Klientów Junak i dodaje - Nasza nowa kolekcja motocykli i skuterów 125 ccm została przyjęta przez motocyklistów z wielkim entuzjazmem. Nie ukrywam, że nas to cieszy ze względu na ilość pracy jaką wkładaliśmy w rozwój przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Naszym celem było zaproponowanie "rozsądnych" jednośladów. Mam na myśli tutaj nie tylko optymalny, dojrzały design i wysoką jakość produktu, ale także dobrze skalkulowaną cenę. Zależy nam na przystępności dla polskiego klienta, który chce spełnić swoje marzenia i przesiąść się na dwa kółka.

Reklama

Tegoroczna jesień to dla Junaka okres pełen wyzwań - producent przygotowuje się do wprowadzenia nowości na sezon 2016. Przypomnijmy, że przed niespełna dwoma miesiącami marka zdecydowała się na pokazanie niektórych debiutantów. 

W pierwszych dwóch kwartałach nowego roku zostanie wprowadzony do sprzedaży m.in. pierwszy w historii marki Cafe Racer o pojemności 125 ccm. To będzie jedna z najmocniejszych propozycji na prawo jazdy B na rynku. 

Przedstawiciele Junaka wspominają również, że obecnie oferowane motocykle doczekają się w przyszłym sezonie zmian technicznych:

Cały czas rozwijamy nie tylko kolekcję jednośladów, ale także pracujemy nad optymalizacją bieżących konstrukcji. Na tę chwilę mogę jedynie zdradzić, że wybrane motocykle na prawo jazdy B otrzymają dodatkowe, opcjonalne wyposażenie, a także większą moc. O szczegółach jednak będziemy mogli mówić na przełomie roku - mówi Karol Kopytek.


Dowiedz się więcej na temat: Junak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama