Reklama

Salo chce punktów w każdym wyścigu

Kierowca Toyoty, Mika Salo jest pozytywnie zaskoczony dyspozycją swojego zespołu w jego pierwszym sezonie w F1. W planach Fina jest teraz zdobywanie punktów we wszystkich pozostałych eliminacjach.

Przed rozpoczęciem tegorocznego cyklu Grand Prix Mika Salo i Alan McNish bardzo ostrożnie wypowiadali się na temat celów i planów Toyoty. Teraz jednak, po dwóch udanych występach w Australii i w Malezji obaj kierowcy uważają, że ich zespół może zajmować punktowane pozycje we wszystkich pozostałych wyścigach tego sezonu.

- Musimy zdobywać punkty we wszystkich pozostałych wyścigach sezonu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż udowodniliśmy, że jesteśmy wystarczająco szybcy - powiedział Mika Salo. - Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że rywale będą systematycznie poprawiali swoją dyspozycję. Naszym zadaniem jest jednak stawiać kroki podwójnej długości, co jest w zasięgu możliwości.

Reklama

Salo liczy na dobry rezultat Toyoty w nadchodzącym wyścigu o GP Brazylii. - Oczekuję od wyścigu w Brazylii dosyć sporo. Ten tor nie wymaga od bolidów bardzo dużego docisku do podłoża, a na takich obiektach spisujemy się zazwyczaj znacznie lepiej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje