Skoda octavia trzeciej generacji. Ładna?

Produkowana od 2013 r. trzecia generacja skody octavii w przyszłym roku zostanie prawdopodobnie poddana face-liftingowi. Mówi się, że gama silników w tym modelu powiększy się o nową, trzycylindrową jednostkę 1.0 TSI o mocy 90-120 KM. Ma ona zużywać o około 10 proc. mniej paliwa od obecnie montowanych silników czterocylindrowych o podobnych parametrach.

W wyposażeniu auta pojawią się nowoczesne systemy bezpieczeństwa, łączności i rozrywki oraz, jak to zwykle bywa w takich przypadkach - nowe wzory tapicerki.

To przyszłość, ale - jak twierdzi chiński portal Sina - już wcześniej, bo jeszcze w tym roku, czeski bestseller przejdzie kilka drobnych zmian stylistycznych. Chińczycy opublikowali nawet kilka "szpiegowskich" zdjęć odświeżonej octavii.

Ma ona otrzymać nowe reflektory i nowe przednie światła przeciwmgielne. Bardziej wyrazistego, sportowego wyglądu nabierze przedni zderzak.

Reklama

 Delikatnie zmieni się również grill, podkreślony u dołu chromowaną listwą. Autorzy tych doniesień nie wykluczają  jednak, że powyższe modyfikacje dotyczyć będą jedynie pojazdów sprzedawanych w ChRL, gdzie octavia cieszy się sporą popularnością.

W Internecie nie brakuje zresztą graficznych spekulacji na temat wyglądu przyszłej skody octavii "trzy i pół", czyli tej po pełnym liftingu. Czy waszym zdaniem prezentowałaby się ona lepiej niż aktualny model?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy