Reklama

Audi w telefonie

Internet nabiera coraz większego znaczenia w komunikacji przedsiębiorstw z klientami. Pozwala on nie tylko na bardzo szybkie przekazywanie informacji, ale umożliwia również korzystanie z wielu dodatkowych usług, nie oferowanych w tradycyjnych mediach.

Od grudnia bieżącego roku Audi przygotowało specjalną ofertę na stronach internetowych. Wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych Nokia mogą umieścić logo Audi na wyświetlaczu swojego aparatu. W miejscu standardowego logo operatora może pojawić się jedna z 15 grafik związanych z marką Audi. Usługa świadczona jest bezpłatnie, a dzięki niej telefon komórkowy nabierze indywidualnego charakteru.

Z oferty Audi mogą skorzystać użytkownicy wszystkich polskich operatorów sieci komórkowych. Wyboru i aktywacji nowego logo można dokonać pod dwoma adresami internetowymi: www.audi.com.pl oraz www.quattroclub.pl.

Reklama

Po wybraniu jednej z grafik i podaniu swojego numeru telefonu, zgłoszenie zostaje wysłane do operatora. W ciągu 24 godzin (nie dotyczy dni wolnych od pracy) na podany numer telefonu wybrane logo przekazywane jest w postaci SMS. Na ekranie aparatu pojawi się informacja o jego dostarczeniu. Chcąc zapisać grafikę w swoim telefonie należy wybrać opcję "Zapisz" ("Save") i nowe logo zostanie przypisane do danego urządzenia. Instrukcja powrotu do logo wyjściowego umieszczona jest również w SMS informującym o nadejściu nowego logo.

Ta nowa na rynku polskim usługa zmiany logo na wyświetlaczu telefonu dostępna będzie początkowo tylko dla posiadaczy urządzeń firmy Nokia. W miarę rozszerzania oferty przez innych producentów telefonów, usługa będzie oferowana również w dla aparatów kolejnych marek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: logo | Audi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy