Orlen wyda ok. 5,3 mld zł w Czechach. Będzie odzyskiwał ciepło

Czeska spółka Orlenu buduje instalację do odzysku ciepła.
Czeska spółka Orlenu buduje instalację do odzysku ciepła. Wojciech Olkusnik/East News East News

Spis treści:

  1. Czeska spółka Orlenu buduje instalację odzysku ciepła
  2. Orlen ma ograniczyć emisję CO2 o 15 tys. ton rocznie
  3. Na ograniczenie emisji CO2 Orlen wyda w Czechach ok. 5,3 mld złotych

Czeska spółka Orlenu buduje instalację odzysku ciepła

Orlen ma ograniczyć emisję CO2 o 15 tys. ton rocznie

Zobacz również:

Na ograniczenie emisji CO2 Orlen wyda w Czechach ok. 5,3 mld złotych

Nowości Toyota Kenshiki Forum 2023INTERIA.TVInteria.tv