Reklama

Jak się przebić przez kryzys?

Już za niespełna dwa tygodnie w Genewie rozpocznie się największe motoryzacyjne wydarzenie pierwszej połowy roku - salon samochodowy Geneva International Motor Show. Zobacz na filmie zapowiedź tej imprezy.

Reklama

Tegoroczny salon będzie wyjątkowy. To właśnie w Genewie producenci zaprezentują pojazdy, które niekoniecznie będą konstrukcjami rewolucyjnymi czy bajecznie drogimi, ale które będą miały jeden cel: przebić się na ogarniętym kryzysem rynku.

W halach Palexpo odbędzie się prezentacja 85 europejskich i światowych premier. Tegoroczną nowością jest Zielony Pawilon, w którym swoje ekologiczne pojazdy będzie prezentowało 10 wystawców. Mając doświadczenia z poprzednich edycji można sądzić, że organizatorzy chcieli zgromadzić w jednym miejscu samochody najmniej interesującego przeciętnego zwiedzającego... Wystarczy wspomnieć, że w tym miejscu swoje konstrukcje zaprezentują MCE-5 Development, Sportec, Comarth i Tesla Motors. Czy (może poza Teslą) ktokolwiek słyszał o tych firmach?

W tym roku salon dla publiczności będzie otwarty od 5 do 15 marca, wcześniej odbędą się dni prasowe. W dni powszednie hale Palexpo można będzie zwiedzać od 10 do 20, a w weekendy od 9 do 19.

Bilety można już kupować na stronie salonu. Wejściówka dzienna dla osoby dorosłej kosztuje 14 franków, dzieci w wieku 6-16 lat i uczniowie zapłacą 8 franków, zaś bilety dla grup zorganizowanych, liczących więcej niż 20 osób to koszt 9 franków na osobę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: salon | kryzys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje