Reklama

Festiwal Prędkości po raz 11.

Już po raz 11 w Goodwood odbywa się "Festiwal Prędkości". Koncerny samochodowe przedstawiają tam swoje najnowsze samochody rajdowe i wyścigowe.

Nie brakuje także legendarnych już aut sportowych. Powodzenie tego prestiżowego festiwalu wynika zapewne z faktu, iż auta można nie tylko obejrzeć, ale i zobaczyć w akcji.

Festival of Speed potrwa do niedzieli. W poniedziałek zaś opiszemy co ciekawego działo się w Goodwood. Tymczasem prezentujemy zdjęcie wystawy Rolls-Royce’a. Firma ta właśnie tam obchodzi 100 lecie spotkania dwóch dżentelmenów - Henry Royce’a i Charlesa Rollsa.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Goodwood | samochody rajdowe | festiwal

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy