Reklama

Po drogach jeżdżą wraki!

Polskie drogi pełne niebezpiecznych wraków Stacje diagnostyczne wypuszczają na drogi niesprawne pojazdy - alarmuje Inspekcja Transportu Drogowego.

Co więcej, są to pojazdy przewożące większe grupy ludzi: autobusy, a także ciężarówki.

Często zdarza się, że diagnosta nawet nie widzi samochodu, a jedynie podbija dowód. Na tym kończy się fikcyjny przegląd. Niestety takich wyjeżdżających na polskie drogi wraków, które zagrażają życiu, jest więcej.

Ostatni przykład: pojazd w fatalnym stanie technicznym poruszał się po drogach. Co ciekawe, był przez nas kontrolowany tydzień wcześniej - mówi rzecznik ITD Alvin Gajadhur.

Być może kierowca miał pecha i w ciągu tego tygodnia w autobusie zepsuł się układ hamulcowy, wysiadło wspomaganie, a karoseria doszczętnie przerdzewiała. Być może - ale funkcjonariusze ITD sprawę postanowili przekazać policji. Ta z kolei zajmie się sprawą, kiedy otrzyma dokumenty. Czeka już od dwóch tygodni.

Zdjęcia, które ilustrują tę informację pochodzą z www.poboczem.pl

Reklama

RMF
Dowiedz się więcej na temat: pojazdy | wraki | polskie drogi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy