Reklama

Niebieski dla emerytów?

Każdy kierowca wie, że samochód, który ma "ostry" kolor jest bardziej widoczny na drodze.

Może to nam zapewnić dodatkową ochronę. Kolor karoserii mówi też wiele o temperamencie jego kierowcy. Jeśli wierzyć wynikom badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, właściciele niebieskich samochodów są spokojni i kulturalni.

Dziekujezaa4.pl

Ci prowadzący czerwone, żółte czy pomarańczowe są za kierownicą bardziej szaleni. Policjanci w wrocławskiej drogówki, z którymi rozmawiała reporterka RMF FM Barbara Zielińska przyznają, że coś w tym jest, bo takie ostre barwy najczęściej wybierają ludzie młodzi, a im częściej zdarza się przycisnąć mocnej pedał gazu.

Reklama

Jadąc więc za szarym autem możemy być spokojni, za żółtym, pomarańczowym czy czerwonym powinniśmy mieć oczy dookoła głowy.

Jeśli decydujemy się na jakiś szalony kolor sprawdźmy, czy dzięki niemu nie dostaniemy zniżki u ubezpieczyciela. Niektóre towarzystwa je proponują.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: kolor | niebieski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy