Reklama

Lanos najlepszy!

Chociaż w zakładach na Żeraniu zapomniano już właściwie, jak wygląda poczciwy lanos, samochód ten bije rekordy popularności na Ukrainie.

Produkowany w zakładach UkrAvto samochód kolejny raz zdobył u naszych wschodnich sąsiadów tytuł najlepiej sprzedającego się auta. Jak podaje instytut Samar pod uwagę brano dane rejestracyjne aut w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia. Lanos uzyskał wynik niemal dwa razy lepszy, niż drugi w tabeli chevrolet aveo.

Przypominamy, że lanos został niedawno oficjalnie włączony do gamy modelowej marki ZAZ i pod tą marką występuje na ukraińskim rynku. Samochód zjednuje sobie nabywców głównie przystępną ceną, dużym wnętrzem i niezawodnością, która jest gwarantem taniej obsługi.

Reklama

Polski epizod lanosa rozpoczął się we wrześniu 1997 roku i trwał przeszło 11 lat. W tym czasie auto kilkukrotnie okupowało czołówki list sprzedaży.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy