Reklama

Policja... niepełnosprawna!

Co pewien czas potępiamy na łamach naszego serwisu chamstwo, jakim objawia się zajmowanie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych przez osoby to tego nieuprawnione.

W swoich komentarzach wskazujecie, że będąc świadkiem takiego wydarzenia nie bardzo jest do kogo się zwrócić. Ochrony sklepu najczęściej to nie interesuje, a policja...

A policja sama parkuje na miejscach dla niepełnosprawnych, chociaż nie ma takiego prawa!

Przedstawione zdjęcia zostały wykonane telefonem komórkowym (przepraszamy za słabą jakość) przez dwóch naszych czytelników w okresie przedświątecznym pod jednym z krakowskim centrów handlowych oraz... pod sądem!

W pierwszej sytuacji policjanci poszli na całość. Nie tylko beztrosko zostawili radiowóz na miejscach dla niepełnosprawnych, ale od razu zajęli je dwa... Powiedzmy wprost, że takiego zachowania nie usprawiedliwia nawet ewentualny przyjazd na interwencję.

Jeszcze bardziej naganna jest druga sytuacja - pod sądem, który jest gwarantem prawa, policja pewna bezkarności bezczelnie go łamie...

A jaki przykład takim zachowaniem policjanci dają zwykłym ludziom? Czy potem można się dziwić, że policja nie cieszy się w naszym kraju szacunkiem? Cóż, trzeba sobie na niego po prostu zapracować...

PS. Z naszą redakcją skontaktowała się krakowska policja, która prowadzi wewnętrzne "śledztwo" w związku z naszym tekstem. Miejmy nadzieję, że spowoduje ono, iż takie sytuacje jak opisane powyżej nie będą miały już nigdy miejsca.

Reklama

***

Okazuje się, że parkowanie na miejscach dla inwalidów zdarza się policji także w innych miastach. Np. w Łodzi.... Zobacz TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja | niepełnosprawna

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy