Reklama

Naga kobieta na wersalce...

Wyłapywanie złodziei samochodowych to przeważnie nic miłego, ale czasami zdarzają się wyjątki.

Wczoraj w Jeleniej Górze policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27 i 32 i 43 lat podejrzewanych o kradzieże aut, włamania do pojazdów i paserstwo.

Z informacji zgromadzonych przez policję wynikało, że we wrześniu mężczyźni dokonali na terenie miasta kradzieży czterech samochodów - dwóch nissanów, volkswagena i audi. Wszystkie pojazdy udało się odzyskać - były ukryte w "dziuplach" na terenie gminy Stara Kamienica i w powiecie lwóweckim. Jedno auto złodzieje zdążyli już przemalować.

Złodziei zatrzymano w domu 43-latka. Nie było to jednak łatwe. Właściciel posesji postanowił ukryć się na strychu za kominem, a 32-letni złodziej schował się przed policjantami w wersalce, na której - "dla odwrócenia uwagi funkcjonariuszy" - leżała półnaga kobieta. Zabieg okazał się jednak mało skuteczny, bo policjanci szybko skupili się właśnie na wersalce...

Reklama

Dwóch młodszych mężczyzn - podejrzewanych o bezpośrednie dokonanie kradzieży - trafiło do policyjnego aresztu. 43-letni paser, po przesłuchaniu mógł wrócić do domu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: złodziej | wersalka | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy