Reklama

Kolejny prostak skłonny do bicia. Tym razem z Audi

Nie dalej niż w zeszłym tygodniu prezentowaliśmy filmik ukazujący kierowcę BMW, który - w przypływie szału - próbował pobić innego uczestnika ruchu.

Po tym, jak nagraniem zainteresowały się media delikwentem szybko zajęła się policja. Przed sądem odpowie za swoje brutalne zachowanie wobec innego kierowcy.

Wydawać by się mogło, że szybki finał sprawy powinien ostudzić gorące głowy wielu zmotoryzowanych prostaków. Niestety, nic bardzie mylnego...

Prezentujemy kolejny film z podobnym zdarzeniem, do którego doszło kilka dni temu. Tym razem poszkodowanym jest kierowca ciężarówki, który podróżował drogą nr 812 między Białą Podlaską a Wisznicami. W pewnym momencie drogę zajechało mu leciwe Audi. Prowadzący go mężczyzna zmusił kierowcę ciężarówki do nagłego hamowania, po czym zaczął wygrażać mu pięściami przez otwarte drzwi.

Reklama

Następnie, gdy ciężarówka całkowicie się zatrzymała, kierowca Audi podbiegł do szoferki i próbował uderzyć kierowcę... Przy okazji posypały się zapewne również niecenzuralne słowa - tych na szczęście - na nagraniu, nie słychać.

Filmem, który pokrzywdzony kierowca umieścił w sieci, zainteresowała się już policja. Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej analizują nagranie pod kątem zarzutów, jakie usłyszy wkrótce właściciel Audi.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje