Reklama

"Ogórek" na asfalcie

Volkswagen po raz kolejny sięga do wypróbowanych wcześniej wzorów. Po nowej wersji "garbusa", na salonie w Detroit pojawiło się inne kultowe auto - mikrobus nazywany "ogórkiem". Pierwowzór produkowany był od końca lat pięćdziesiątych. Sławę zdobył w epoce hippisowskiej, jako środek transportu i sypialnia "dzieci-kwiatów". Zdjęcia nowego "ogórka" znajdziecie w naszej galerii z Detroit. Polecamy również film video (rozm - 2.13 MB, czas - 1.41s, rozm. video - 192/140).

Volkswagen po raz kolejny sięga do wypróbowanych wcześniej wzorów. Po nowej wersji "garbusa", na salonie w Detroit pojawiło się inne kultowe auto - mikrobus nazywany "ogórkiem". Pierwowzór produkowany był od końca lat pięćdziesiątych. Sławę zdobył w epoce hippisowskiej, jako środek transportu i sypialnia "dzieci-kwiatów".

Nowa furgonetka ma prawie nie zmienioną, jednak zdecydowanie futurystyczną karoserię oraz nowoczesny, sześciocylindrowy silnik. W jego wnętrzu zamontowano trzy rzędy foteli, które można ustawiać na różne sposoby. Dodatkową atrakcję stanowi dach - niemal w całości szklany. Nie wiadomo jeszcze, kiedy mikrobus trafi na rynek. W przypadku "garbusa" od chwili zaprezentowania prototypu do uruchomienia produkcji minęły trzy lata.

Reklama

Zdjęcia nowego "ogórka" znajdziecie w naszej galerii z Detroit.

Polecamy również film video (rozm - 2.13 MB, czas - 1.41s, rozm. video - 192/140).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy