Reklama

... "i" Mitsubishi

Nazwanie samochodu i to chyba kiepski pomysł, gdyż i zupełnie gubi się w tekście. Może powinniśmy pisać tę nazwę "i", żeby było wiadomo o co chodzi.

A chodzi tu o nowy pojazd koncepcyjny Mitsubishi, który już niebawem zadebiutuje podczas wielkiej europejskiej imprezy motoryzacyjnej, jaką jest salon samochodowy we Frankfurcie nad Menem (11-21 września). "I" zadebiutuje oczywiście jako gotowy model w skali 1:1 - my prezentujemy dziś jego pierwsze zdjęcie.

Mitsubishi "i" to typowy przedstawiciel segmentu A. Po takim aucie spodziewać się należy minimalnych wymiarów zewnętrznych, maksymalnie wykorzystanej przestrzeni we wnętrzu, lekkiej konstrukcji i ekonomicznej eksploatacji. Z zapowiedzi japońskiego producenta wynika też, że "i" otrzyma bezstopniową skrzynię automatyczną, co z pewnością poprawi jego codzienną użyteczność - najpewniej na ulicach dużych miast.

Reklama

"I" może okazać się prawdziwym przebojem niemieckich targów. Należy jeszcze pamiętać o tym, że Mitsubishi jest producentem, którego szkice prototypowych modeli wcale daleko nie odbiegają od późniejszych wersji gotowych aut, co dodatkowo trzeba zapisać na korzyść tego auta. Jedno jest pewne, design "i" to bardzo ciekawa propozycja i miejmy nadzieję, że taką też pozostanie gdy zobaczymy go w pełnej krasie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mitsubishi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje