Reklama

Toyota Land Cruiser Prado w wersji limitowanej. Tylko w Japonii

Toyota na rodzimym, japońskim rynku, oprócz modelu Land Cruiser w wersji 300 dostępnej także w Europie, oferuje również mniejszy wariant swojej terenówki nazwany Prado.

Toyota Land Cruiser Prado to mniejszy wariant znanego na europejskim rynku LC 300. Auto otrzymało teraz nową wersję stylistyczną.

Land Cruiser Prado Mate Black Edition

Pod tą długą nazwą kryje się nowy wariant stylistyczny Toyoty Land Cruiser. Wersja ta powstała jako kontynuacja oferowanej w Japonii od zeszłego roku wersji 70th Anniversary, wydanej z okazji urodzin modelu.

Toyota LC Prado Mate Black dostępna jest, wbrew pozorom, w dwóch kolorach - białym i czarnym, oba mają satynowe wykończenie. Wyróżnikami wersji Mate Black są czarne elementy zewnętrzne - grill, oprawy świateł przeciwmgielnych, czarne kratki w zderzaku i wykończenie reflektorów. Do tego w pakiecie otrzymujemy, a jakże, czarne, sześcioramienne, 18-calowe felgi i czarne obudowy lusterek.

Reklama

Toyota Land Cruiser Prado - tylko w Japonii

Model LC Prado oferowany jest w wielu krajach świata, w tym na kilku rynkach Europy. W Polsce ten samochód nazywany był po prostu Land Cruiser. W przeszłości na polskim rynku występowały dwa warianty tego modelu - Land Cruiser oraz Land Cruiser 100 z silnikiem V8. W zeszłym roku zadebiutowała Toyota Land Cruiser 300, jednak nie jest dostępna w Polsce.

Wariant Land Cruisera dostępnego nad Wisłą możemy porównać do japońskiej wersji Prado - z resztą taką nazwę nosi najniższa wersja wyposażenia modelu. Czy doczekamy się w Polsce wersji Mate Black? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Toyota Land Cruiser

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy