Reklama

Tiguan po kuracji odmładzającej

Po touaregu przyszła pora na tiguana. Volkswagen zaprezentował właśnie pierwsze zdjęcia swojego małego SUVa po kuracji odmładzającej.

W tym przypadku nie może być jednak mowy o rewolucji. Zmiany mają raczej kosmetyczny charakter.

Reklama

Dostrzeżemy je niemal wyłącznie w przedniej części pojazdu. Nowe są m.in. reflektory (ze światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED), które teraz upodobniły się do tych montowanych w większym touaregu. Zmieniła się również osłona chłodnicy, auto otrzymało także nowy zderzak. Producent zadecydował, że tiguan dostępny będzie w dwóch pakietach stylistycznych: "cywilnym" i terenowym, które różnić się będą głównie kształtem zderzaków.

Żadnych nowości nie znajdziemy natomiast pod maską. Samochód wciąż dostępny jest z jedną z siedmiu jednostek napędowych. Do wyboru są cztery silniki benzynowe: 1,4 TSI (122 KM i 150 KM), 2,0 TSI (180 KM i 210 KM) oraz turobdiesel 2,0 TDI w trzech wariantach o mocach: 110 KM, 140 KM i 170 KM.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: odmładzanie | kuracja | odmladzanie | kuracja odmładzająca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama