Reklama

Nowy th!nk

Mały, cichy, zbudowany z materiałów podlegających utylizacji i nie wydzielający spalin. To th!nk - pojazd należący do najbardziej ekologicznych aut miejskich na świecie. Th!nk jest firmą koncernu Forda, która specjalizuje się w produkcji miejskich aut. Ale nowy model, który prezentowany jest właśnie na salonie samochodowym całkiem nieźle ma spisywać się także na autostradach. Tutaj foto-galeria nowej wersji th!nka.

TH!NK został po raz pierwszy wprowadzony w 1999 roku w Norwegii, gdzie produkowane są te pojazdy. Obecnie rozpoczęto ich sprzedaż w Norwegii, Danii i Holandii. Jeszcze w tym roku powinny być one dostępne w innych, wybranych krajach europejskich. O interesującym programie pt. TH!NK @bout London możesz przeczytać tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy