Reklama

Avenis 125 i Address 125. Suzuki wprowadza dwa nowe skutery

Suzuki Motor Poland poinformowało o debiucie dwój nowych skuterów o pojemności 125 cc. Modele Address 125 i Avenis 125 trafią do europejskich salonów w październiku tego roku.

 

Suzuki Address 125

Suzuki Address 125 to ciekawie prezentujący się jednoślad o dosyć klasycznym wyglądzie. Jego prostą linię podkreślają chromowane akcenty i zaokrąglenie niektórych elementów nadwozia.  Długą, lecz płaską i miękką kanapę nowego skutera Suzuki oraz jego szeroki tzw. przekrok zaprojektowano tak aby zapewnić wygodną pozycję do jazdy zarówno kierowcy, jak i pasażerowi. Komfort w codziennym użytkowaniu daje też schowek pod siedzeniem oraz gniazdo USB.

Suzuki Avenis 125

Avenis 125 charakteryzuje się natomiast lekkim podwoziem, krótkim rozstawem osi oraz usportowionym wyglądem. Model ma w pełni cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem LCD oraz wskaźnikiem Suzuki Eco Drive włączającym się, gdy kierowca jedzie najbardziej ekonomicznie. Oprócz rozwiązań, które zastosowano także w modelu Address 125, w Suzuki Avenis 125 znajdziemy także poręczne schowki z przodu.

Reklama

Oszczędna jednostka

Do napędu obu skuterów posłużył taki sam silnik, który generuje wysoki moment obrotowy w zakresie niskich i średnich obrotów. Jednocylindrowa, chłodzona powietrzem jednostka 124 cm3 z technologią Suzuki Eco Performance-SEP, może pochwalić się niewielkim spalaniem (52,6 km na jednym litrze według WMTC) i stosunkowo niezłymi osiągami.

Modele zadebiutują w październiku tego roku. Na obecną chwilę przedstawicielstwo Suzuki nie podało ich cen. 

Pomagajmy Ukrainie - ty też możesz pomóc

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: skutery | Suzuki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy