Polskie drogi

W korku masz zaryglowane drzwi? Pewna 22-latka nie miała...

Korki to zmora kierowców w większości miast. Okazuje się jednak, że stanie na światłach może być nie tylko frustrujące ale i niebezpieczne. Warto chociażby pamiętać o tym, by wsiadając do pojazdu ryglować drzwi...

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem, około godziny 21,  na ulicy Turystycznej w Kielcach. Pewna 22-letnia kobieta zatrzymała swój samochód na światłach. Nagle do jej auta wsiadł obcy mężczyzna i zażądał od kierującej pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Kobieta posłusznie spełniła żądania napastnika, mężczyzna nie chciał jednak opuścić pojazdu i nakazał jej kontynuować jazdę.

22-latka mówić może o dużym szczęściu. Chwilę później spostrzegła na chodniku znajomego i zatrzymała samochód obok niego. Mężczyzna szybko zorientował się, że coś jest nie w porządku - wyciągnął z pojazdu napastnika i obezwładnił go.

Reklama

Kobieta powiadomiła o napaści policję. Na miejscu pojawił się patrol, który zatrzymał sprawcę zdarzenia. Jak się okazało, był to nietrzeźwy 26-latek. Wynik badania trzeźwości wykazał niemal 2 promile alkoholu.

Zrabowane pieniądze trafiły do prawowitej właścicielki, a mężczyzna - do policyjnej celi. Napastnik odpowie za zwoje zachowanie przed sądem.

INTERIA.PL/Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy