Polskie drogi

Przejechał pieszej po stopach!

Do groźnego zdarzenia doszło na jednym z przejść w Lidzbarku. Kierowca samochodu przejechał po stopach pieszej, która weszła na przejście tuż przed niego.

Do incydentu doszło w minioną środę, około godziny 16.00, gdy było już ciemno. Kierujący samochodem osobowym marki Toyota, zwolnił przed przejściem dla pieszych, ale nie zatrzymał się, gdy piesi z chodnika weszli wprost przed jego samochód i przejechał tuż przed nimi.

W rezultacie samochód najechał kołami prawej strony na stopy 67-latki. Kobieta doznała obrażeń nogi i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala w Działdowie.

Lekarz poinformował policjantów, że pokrzywdzona ma stłuczone stopy.

Kierujący autem nie zatrzymał się, być może nawet nie zorientował się, że  doszło do kontaktu z pieszą (kontakt miał miejsce z boku samochodu).

Reklama

Obecny na miejscu patrol prewencji na podstawie nagrania z monitoringu miejskiego ustalił, że sprawcą tego zdarzenia jest osoba kierująca samochodem osobowym marki Toyota Yaris koloru ciemnego.

Policja zwraca się o pomoc do ewentualnych świadków zdarzenia w ustaleniu kierowcy pojazdu uczestniczącego w tym zdarzeniu. Informacje można zgłaszać osobiście w Komisariacie Policji w Lidzbarku lub dzwoniąc na numer telefonu 23 698 03 00.

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy