Polskie drogi

Chcieli poszaleć motocyklami po polu. Skończyło się zderzeniem

Dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat spotkali się, by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym. Ich spotkanie zakończyło się zderzeniem. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

 

W nieustalonych okolicznościach doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat, w piątkowy wieczór spotkali się, by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym w miejscowości Zabiele.

Niestety ich spotkanie zakończyło się zderzeniem. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Od mężczyzn została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości.

Policja ustala szczegóły

Na obecną chwilę policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo czy motocykliści znaleźli się na polu za pozwoleniem właściciela. Rozjeżdżanie pól uprawnych oraz szlaków turystycznych, to jeden z najczęściej zgłaszanych problemów przez mieszkańców mniejszych miejscowości. Policja od lat zmaga się z problemem, który poza ogromnymi szkodami, powoduje także zagrożenie dla rolników i turystów.

Reklama

Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność i rozwagę. Warto pamiętać, że za ryzykowne manewry oraz łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: motocykle | policja | zderzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy