Reklama

Ostatnia impreza sezonu

Od piątku do niedzieli na trasach w rejonie Kłodzka odbędzie się 20. Rajd Dolnośląski, ostatnia w tym sezonie runda mistrzostw Polski. Tytuł mistrza kraju już wcześniej zapewnił sobie Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem (Subaru Impreza).

Kajetanowicz zgłosił się do startu w Kłodzku. Zabraknie natomiast wicemistrza - Michała Sołowowa (Ford Fiesta S2000), który przygotowuje się do dwóch ostatnich rajdów mistrzostw Europy: Antibes-Cote d'Azur we Francji (15-17 października) oraz Valais w Szwajcarii (28-30 października).

Z numerem jeden pojedzie Kajetanowicz. Dwójkę otrzymał mistrz świata w grupie N z 2008 roku Austriak Andreas Aigner (Mitsubishi Lancer Evo X). Kolejne numery przyznano Tomaszowi Kucharowi (Peugeot 207 S2000) i trzykrotnemu mistrzowi Polski Bryanowi Bouffier (Peugeot 207 S2000), którzy stoczą między sobą walkę o brązowy medal MP. Do rajdu zgłoszono 47 załóg.

Reklama

Na piątek zaplanowano 2,24-kilometrowy prolog. W sobotę - trzy pętle z trzema oesami, w tym klasyk Spalona i Międzylesie. W niedzielę zostaną rozegrane cztery powtarzane odcinki w rejonie Młynowa, Krosnowic, Radkowa i Wambierzyc. Na mecie na rynku w Kłodzku zawodnicy pojawią się po godzinie 16.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy