Reklama

O mało nie utopił auta

Tomasz Kuchar, startujący z pilotem Danielem Dymarskim na Peugeot 207 S2000, wygrał w czwartek w Rzeszowie prolog 17. Rajdu Rzeszowskiego.

Kuchar trasę liczącego 5,2 km prologu przejechał w czasie 4.01,5. Drugim na mecie był Paweł Dytko (Mitsubishi Evo IX)- 4.06,1, a trzecim Andi Mancin (Mitsubishi Evo IX) - 4.06,2.

Prologu nie ukończył Kamil Butruk (Mitsubishi Lancer), który wypadł z trasy i... o mało nie utopił swojego auta! Wyniki prologu nie zostaną wliczone do klasyfikacji rajdu.

W piątek i w sobotę załogi będą przejeżdżały po sześć odcinków specjalnych. Trasa imprezy ma ponad 340 km długości w tym, 176 km odcinków specjalnych. Zawody rozgrywane są po drogach powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i łańcuckiego.

Reklama

W rajdzie uczestniczy 28 załóg. Impreza jest szóstą eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2008 r.

Wypadek Kamila Butruka:

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: mitsubishi | kuchar | Peugeot 207 | Auta

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy