Reklama

EFL CORSA Rally przed Rajdem Warszawskim

Michał Kościuszko z Tomkiem Borysławskim wystartują w kolejnej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - Rajdzie Warszawskim. Przebycie kolejnych kilometrów oesowych, zbieranie doświadczeń, zameldowanie się na mecie to główny cel naszej załogi.

Michał Kościuszko: - Inna nawierzchnia, charakterystyka imprezy to nowe elementy, które chcemy poznać, pamiętając że rajd składa się z dwóch etapów. Śląski jest za nami, niedosyt pozostał. Szkoda naszej dobrej, równej jazdy, którą pokazaliśmy w pierwszym dniu tego rajdu. Sukces był blisko, a nauka kosztuje. Jedziemy dalej...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: michał kościuszko | Kościuszko | Corsa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy