Reklama

34 Rajd Festiwalowy

Automobilklub Opolski zaprasza na 34 Samochodowy Rajd Festiwalowy organizowany w ramach Pucharu PZM w dniach 16-17 maja w okolicy Nysy i Otmuchowa.

Trasa rajdu liczy 226,55 km w tym 76 km oes-owych i składa się z trzech odcinków specjalnych przejeżdżanych trzykrotnie. W tym roku swój udział zadeklarowali Paweł Dytko, Sebastian Frycz, Leszek Korzanowski a być może i Mariusz Stec oraz Zbigniew Gabryś.

Rajd charakterystyką podobny jest do zeszłorocznej edycji z tym, że przejeżdżany jest w odwrotnym kierunku. Organizatorzy w tym roku zadbali o to, aby trasa rajdu nie przebiegała po dziurawych odcinkach. Lista zgłoszeń otwarta jest do 9 maja.

Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony rajdu: www.rajdfestiwalowy.autorally.pl lub w automobilklubach w całej Polsce.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: trasa | rajd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy