Reklama

Przejechał po człowieku!

W ramach naszej walki o bezpieczeństwo na drogach pokazujemy wam czasami filmy z wypadków.

Niektóre bywają drastyczne, ale z doświadczenia wiemy, że tylko w ten sposób można przemówić niektórym do rozsądku. Ściganie się na publicznych drogach czy jazda bez pasów to tylko niektóre przypadki skrajnej głupoty, z którymi możemy się spotkać na co dzień.

Oto kolejny przykład - nielegalne wyścigi. Niedawno pokazywaliśmy filmik, nagrany przez kilku młodych ludzi, którzy ścigali się na publicznej drodze. Dla kilku z nich były to ostatni minuty życia.

Tym razem prezentujemy filmik nagrany na tzw. "nielegalu". Jak wiadomo, na każdej samochodowej imprezie sportowej najważniejsze jest odpowiednie zabezpieczenie trasy. Niestety, nie wszyscy podzielają tę opinię... Uwaga - tylko dla widzów o mocnych nerwach!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bezpieczeństwo | bezpieczeństwo na drogach

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy