Reklama

Możesz wygrać subaru!

Trwa dziewiąta już edycja "Auto lidera" - największego plebiscytu motoryzacyjnego w Polsce.

Organizatorami plebiscytu są miesięcznik "Auto Moto" oraz najstarszy polski tygodnik motoryzacyjny - "Motor". Patronem medialnym wydarzenia jest portal INTERIA.PL

"Auto Lider" to jedyna okazja dla wszystkich fanów motoryzacji, by przez chwilę móc poczuć się jak motoryzacyjny juror i głosować na najlepsze, Waszym zdaniem, pojazdy tego roku. W tej edycji oprócz najciekawszej motoryzacyjnej premiery wybieramy najlepsze auta w poszczególnych klasach (w tym również dostawcze), a także głosujemy na najlepsze opony letnie i zimowe. Jak oddać głos na "swojego" kandydata?

Reklama

Jest kilka sposobów głosowania. Wystarczy kupić miesięcznik "Auto Moto" lub tygodnik "Motor" i zagłosować za pomocą SMSa (koszt jednego to 2 zł + VAT), można także wysyłać swój głos pocztą na adres redakcji. Można też, całkowicie za darmo, wysłać swój głos za pośrednictwem strony internetowej.

Każdy oddany w plebiscycie głos bierze udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród. Główną jest samochód nowy, uterenowiony model subaru impreza XV z dwulitrowym silnikiem Diesla. Oprócz tego do wygrania są też: skuter honda PCX, quad sym qad raider 600 oraz wiele innych, cennych, nagród, jak chociażby: nawigacje satelitarne, foteliki dziecięce, zegarki czy kosmetyki marki Ferrari.

By zapoznać się ze szczegółami plebiscytu i oddać swój głos, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Auto Lider

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy