Reklama

Lexus w jaskini lwa. W mieście, gdzie "rządzi" BMW

W 2011 r. w Polsce nabywców znalazło zaledwie 14 limuzyn lexus GS. Zgodnie z planem, w tym roku ich sprzedaż ma wzrosnąć do 300 sztuk.

Ma to być możliwe dzięki wprowadzeniu na rynek nowej generacji wspomnianego modelu, w tym supernowoczesnego lexusa GS 450 z napędem hybrydowym.

Czy kosztujące ponad 200 000 zł auta benzynowe i benzynowo-elektryczne mają szanse powodzenia w segmencie opanowanym przez mocne diesle, głównie z niemieckim rodowodem? Próbowaliśmy odpowiedzieć na powyższe pytanie, testując hybrydową "czterystapięćdziesiątkę" oraz bardziej klasycznego lexusa 250 niejako w jaskini lwa, bowiem na trasie prowadzącej z Monachium w austriackie Alpy (i z powrotem). Wkrótce relacja z tego interesującego sprawdzianu.

Na razie powiemy krótko: jesteśmy pod wrażeniem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lexus GS

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy