Reklama

Jarek: Cały nasz kraj to jeden wielki przekręt

Witam. Handluję samochodami i myślę, że ten artykuł ("Używane, czyli jak Polacy wierzą w cuda" przyp. red.) jak i wszystkie poprzednie nie powinny być rozpowszechniane.

Zapewniam że nie wszyscy robią korektę licznika. sprowadzam samochody z tylko i wyłącznie z Niemiec. Proszę popatrzeć na wszystkie instytucje z różnych dziedzin w tym kraju a oczywiście interia rzuca się do handlarzy. (*)

Jeżeli coś się nie podoba w sprowadzanych samochodach to proszę sobie iść do salonu i kupić nowe. Co drugi samochód w salonie malowany szlifowany i nie powiem co jeszcze (bo "lora" nie zmieściła się pod mostem). Jest to bardzo nie fair ze strony Waszego portalu.

A prosty przykład tak jak np. jedzenie w naszym cudownym kraju odbiega od oszustwa? Wszyscy karmią nas chemią i dlatego coraz więcej osób umiera, bo rolnik chce szybciej wyprodukować, żeby zarobić jak najwięcej. Może nie mam racji?

Zajmujcie się sprawami w każdej kategorii i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!

Cały nasz kraj to jeden wielki przekręt i tego już nikt nie zmieni także przestańcie pisać rzeczy o których nawet nie macie pojęcia.

Reklama

Z poważaniem: Jarek

(*) - list do redakcji.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje