Reklama

6 osób zginęło przez pszczoły!

Wypadek ciężarówki, przewożącej kilkanaście pszczelich uli, spowodował w północno-wschodnich Chinach śmierć sześciu osób - podały w czwartek media pekińskie.

Trzy osoby zginęły od użądlenia owadów - trzy inne w kolizji samochodów, usiłujących uniknąć rozjuszonych rojów pszczół z porozbijanych uli.

Do wypadku doszło w środę. Ciężarówka z pszczołami z niewyjaśnionych przyczyn zderzyła się z innym pojazdem w Changchun (Cz'hang-cz'hun), stolicy prowincji Jilin (Dzi-lin). Chińskie media pokazały ratowników w ochronnych ubiorach, pracujących wśród chmar owadów.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zginął | wypadek ciężarówki | pszczoły

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy