Reklama

Kubica: mogłem być 5.

Po kwalifikacjach przed GP Malezji Robert Kubica był zadowolony.

Bolid spisywał się podobnie ja w Australii - powiedział Polak. Gdyby nie nasz błąd mogłem być piaty. Stać nas było na lepszy rezultat, i to jest ważne. Wczoraj mieliśmy pewne kłopoty, ale dzisiaj było już ok, także dlatego, że polepszył się stan toru.

Nick Heidfeld był zadowolony z piątego czasu. To wszystko co w chwili obecnej nas stać - powiedział. Wyważenie samochodu jest zdecydowanie lepsze, ale wciąż jeszcze nie doskonałe. W tych okolicznościach wynik jaki uzyskałem w kwalifikacjach uznaję za dobry.

Reklama

Mario Theissen, szef zespołu podczas jazd kwalifikacyjnych obawiał się nieco deszczu. Po próbach z ustawieniem bolidów z rezultatów kwalifikacji jestem zadowolony - powiedział. Podczas ostatniego bloku mieliśmy stres, bo pojawiły się pierwsze krople deszczu. Podobnie jak inne zespoły zmieniliśmy opony. Wcześniej niż planowaliśmy. Szkoda, że Robertowi zabrakło czasu na jeszcze jedno szybkie okrążenie. Na pewno byłby na lepszej pozycji.

TUTAJ nasz specjalny serwis poświęcony Formule 1 w sezonie 2007.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy